25.9.18

Zapowiedź - Był sobie król… Poczet królów wybieranych


Na platformie wspieram.to trwa akcja crowdfundingowa, której celem jest wydanie książki Był sobie król… Poczet królów wybieranych cz1. Jest to trzeci tom serii dla małych i dużych miłośników historii Polski autorstwa Mariusza Wollnego. Autor znany jest przede wszystkim z cyklu o detektywie Kacprze Ryksie, który w XVI-wiecznym Krakowie tropi przestępców i rozwiązuje autentyczne sprawy kryminalne.

Był sobie król…
to trzyczęściowa seria popularnonaukowa, która w niezwykle przystępny sposób przybliża czytelnikowi dzieje naszego kraju. To książki dla całej rodziny i na całe życie. Uczą i bawią snując opowieść o naszych przodkach, począwszy od czasów legendarnych, a na ostatnich królach kończąc. Pozbawione niepotrzebnych, suchych faktów, zobrazowane genialnymi ilustracjami Zuzy Wollny oraz wzbogacone o tony ciekawostek udowadniają, że nasze dzieje potrafią być nie mniej fascynujące niż najlepsze seriale HBO czy Netflixa.

Zachęcamy i zapraszamy do wsparcia wydania tej pięknej, elegancko wydanej i mądrej książki.

Możecie to zrobić poprzez przedsprzedażowy zakup własnego egzemplarza i unikalnych gadżetów z nią związanych. Kampania na wspieram.to potrwa do 30 września 2018 r., a premiera przewidziana jest na październikowe Targi Książki w Krakowie. Jeśli akcja się powiedzie, autorzy kampanii podzielą się Waszym wsparciem i podarują darmowe egzemplarze książek domom dziecka w całej Polsce.

Link do kampanii >>
https://www.wspieram.to/bylsobiekrol3