25.10.14

Nowość - Krakowski Rynek dla chłopców i dziewczynekJeśli zwiedzać krakowski rynek, to tylko z Michałem Rusinkiem. Przechadzkę okrasi żartem, poczęstuje obwarzankiem i nie pominie w opisie gołębia na Mickiewiczowskiej głowie. Przedstawi znane postaci, budynki nakreśli z wdziękiem, wysłucha hejnału na nowo, wskaże pobliską studzienkę. I najważniejsze – odda nastrój tego miejsca. I to tak, że każde dziecko będzie ciągnąć tam mamę i tatę na rodzinną przechadzkę, żeby dotknąć, usłyszeć, zobaczyć te cuda i dziwy na własne oczy!

Zbiór wierszy rozbierający na części pierwsze, drugie i trzecie najsławniejszy rynek w Polsce. Dzięki ilustracjom Iwony Całej czytelnik nie tylko poznaje rynek poprzez skupienie uwagi na poszczególnych jego elementach, lecz także uczestniczy w gwarnym życiu, obserwując stale zmieniające się otoczenia.

Tytuł: Krakowski Rynek dla chłopców i dziewczynek
Tekst: Michał Rusinek
Ilustracje: Iwona Cała
Kategoria: dla dzieci od lat 6
Wydawnictwo: Literatura
Rok wydania: 2014

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny przewodnik :) Akurat tak się składa, że na święta znów wybieramy się do Krakowa, tyle razy odwiedzaliśmy rynek bez przewodnika, tym razem postaramy się z przewodnikiem w postaci książki ;) Jeśli byś potrzebowała jakiś produktów ruchowych dla swojego dziecka to zapraszam cię do mnie na:
    http://www.asport-junior.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy!