25.6.13

Operacja sufit - zrób projekt na sufit w salach pooperacyjnych w Centrum Zdrowia Dziecka

Spraw dzieciom radość!

Zrób projekt sufitu do sal pooperacyjnych Centrum Zdrowia Dziecka.
Stwórz obraz skłaniający do fascynujących podróży wzrokiem po suficie!Prace oceni profesjonalne jury składające się z grafików i ilustratorów książek dla dzieci: 

Michał Pawlik dyrektor artystyczny oraz partner warszawskiego studia Mamastudio.  
Ada Buchholc, absolwentka poznańskiej ASP. Jej prace są regularnie publikowane w polskich magazynach – m.in. Przekrój, Twój Styl, Wprost. Rozpoznawalny styl Bucholc jest doceniany na całym świecie.  
Katarzyna Bogucka, ilustratorka książek dla dzieci a także współzałożycielka grupy projektowej Nioska.  
Ola Cieślak, ilustratorka oraz autorka książek Love Story i Od 1 do 10 (wyróżnienie IBBY 2010). Absolwentka wydziału grafik ASP w Warszawie w Pracowni Projektowania Książek. 
Joanna Rusinek, absolwentka ASP w Krakowie na wydziale grafiki. Ilustruje książki dla dzieci i robi filmy animowane. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. 
Marianna Oklejak, ilustratorka młodego pokolenia, do serii książkowej Basia tworzy ilustracje nowoczesne i klasyczne zarazem. Fascynatka muzyki ludowej.

Przed wysłaniem pracy sprawdź wymagania techniczne >> klik! >> projekt musi być przypisany do konkretnej sali, należy posługiwać się barwami określonymi w palecie >> klik!) Koniecznie uwzględnij, której sali dotyczy projekt w tytule pracy >> klik! Na przykład: Kwiaty dla dzieci A01.
 
paleta kolorów

Nagrody >> klik!
Zasady >> klik!

Masz pytanie dotyczące konkursu OPERACJA SUFIT? Chcesz podzielić się wrażeniami dotyczącymi konkursu? Wejdź na poświęcony konkursowi wpis na blogu redakcyjnym i zadaj pytanie 
>> klik

Termin nadsyłania prac: 10 lipca 2013, do godz. 24:00

A tak malowano ściany! >>