9.3.13

BIB 2013 - 24. Biennale Ilustracji w Bratysławie

W tym roku kolejna edycja Biennale Ilustracji w Bratysławie. Partnerem IBBY w tym przedsięwzięciu jest Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, koordynatorką jest Anita Wincencjusz-Patyna.
 
Uczestnicy przysyłają na adres wrocławskiej ASP (ul. Traugutta 19-21, 50-416 Wrocław) książki z zaznaczonymi (np. karteczką) ilustracjami, termin nadsyłania do końca marca. Na przesyłce należy KONIECZNIE dopisać „BIB”.
 
Jury zbierze się po Wielkanocy i wybierze 15-osobową grupę, która do końca kwietnia będzie musiała nadesłać oryginały ilustracji. Ilustracje mają być oryginalne, w przypadku wydruków, trzeba będzie dołączyć płytę CD. Książka musi być już wydana i mieć ISBN.Szczegóły >> klik!


3 komentarze:

  1. przesłanie książki z zaznaczonymi karteczką ilustracjami, oznacza, że trzeba samemu wybrać, które konkretnie ilustracje z książki się zgłasza? jest tu jakiś limit?

    OdpowiedzUsuń
  2. Słuszna uwaga, przyłączam się do pytania:)

    OdpowiedzUsuń
  3. już wszystko się dowiedziałam: http://www.facebook.com/ilustradapl/posts/303494819777857 wybieramy max 10 ilustracji ze swoich max 2 książek wydanych w ostatnich dwóch latach. chyba, że to pierwszy udział ilustratora w biennale, wówczas można wybrać książki do 5 lat wstecz (wciąż najwyżej dwie). Pozdrawiam kolegę PP! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy!