23.12.10

Winietkowy konkurs - Kto i co zmalował? - wyniki

Diablo-dziki koci-zwierz świąteczny, Ultramarynowa Rogatka, Bożonarodzeniowa gwiezdna noc, Zwierzoczytaczek, Potwór-Kocur-Książek i Pierników Pożeracz, Podchoinkowy Pożeracz Książek, Gwiazdkowy Kocio-Mól książkowy, Tumbro-Turoń - madagaskarski krewny naszego Turonia, Zęborek Czytajski, Mazowiecko-Tasmański Trójpalczak, Pożeracz Tego Co Najlepsze, Wilczek Wacławek, Świerkochrup, Piernik Książkowy, Choinkowy Pożeracz, Zblazowany sprzedawca choinek, Kropibrzuch Niepospolity Czytający, Pamparampuk, Książkot Bajkowiec – uff! Oczywiście z hodowli Oklejak sp. z ZOO! Jak widać nie ograniczaliście swojej wyobraźnie! O co to, to nie!

Szczęśliwym trafem nagroda powędruje do... Roorzy, która napisała: Nie będąc oryginalną potwierdzę tylko, że to pani Marianna Oklejak. A wyżej pokazany zwierz to Pożeracz Tego Co Najlepsze. Pożeracz lubi najbardziej karmić ciało ciasteczkami, zaś duszę (że ją ma, jestem pewna) - literaturą ze świetną ilustarcją. A że nadchodzą Święta, to ciastko jest choinkowe, a literatura, hm...bajkowo-mikołajowa (najpewniej). Gratulujemy! Zwyciężczynię prosimy o kontakt mailowy w celu doprecyzowania szczegółów wysyłki. A pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w zabawie!

Radosnych Świąt!

2 komentarze:

  1. A propos konkursów... Co Wy tu wypisujecie z boku, że "zgłoszony, ale raczej bez szans?" O jednym z moich najulubieńszejszych blogów tak pisać... Bez kokieterii, proszę - szanse są i to duże - wszak blog jak najbardziej kulturalny. Głosować!
    I nie wypisujcie już takich nie-wierzących-w-siebie rzeczy. Kibicuję i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie, miłość wyznają ludzie w komciach, na fejsie półtora tysiąca lubiaczków, a tu wiercenie nózią i mięcie fartuszka odchodzi. Proszę się nie krygować, tylko wygrać ten konkurs!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy!